Stabilny i bezpieczny przepływ danych

Uruchomienie dowolnej usługi, na dowolnej platformie przy zachowaniu tej samej dostępności i bezpieczeństwa również w środowiskach opartych na przetwarzaniu chmurowym.

Optymalizacja dostarczania aplikacji

 Sprawiamy że aplikacje są bezpieczne oraz dostępne z dowolnej lokalizacji. Nasza wiedza ekspercka oraz rozwiązania naszych partnerów pomagają Tobie Drogi Kliencie skupić się na własnym biznesie.

Systemy bezpieczeństwa

Wspieranie działań zespołów SOC automatycznymi, działającymi w oparciu o sztuczną inteligencję systemami. Inteligentne i automatyczne rozwiązania, które pozwalają na odparcie ataków niezależenie od problemów kadrowych.

No image selected

this is default

Usługi

Warsztaty i szkolenia techniczne


Wdrożenia nowych technologii w firmach są wymagające zarówno po stronie klientów jak i dostawców. Klienci muszą zmierzyć się z nieznanymi sobie rozwiązaniami i znaleźć wspólnie z dostawcą optymalną metodę wdrożenia nowego systemu.
Brak wiedzy klientów o nowych rozwiązaniach które znalazły się w centrum ich zainteresowania adresujemy poprzez przeprowadzanie warsztatów na których krok po kroku demonstrujemy działanie nowych technologii. Szkolenia techniczne pozwalają z kolei przekazać dogłębną wiedzę z zakresu systemów w których jesteśmy ekspertami.


Koncepcje, projekty techniczne


Koncepcje oraz projekty techniczne są sposobem na zagwarantowanie spójnej wizji klienta oraz dostawcy w danym projekcie.
Zazwyczaj są efektem wspólnej pracy dostawcy, który zna wdrażany system oraz klienta który zna szczegóły technicznej swojej infrastruktury i oprogramowania.


Wdrożenia i wsparcie


Świadczymy usługi wdrożeniowe i wsparcie dla największych instytucji finansowych w Polsce.
Przy współpracy z naszymi biznes-partnerami zapewniamy pierwszą oraz drugą linię wsparcia dla oferowanych przez nas produktów.
Naszym najbardziej wymagającym klientom zapewniamy wsparcie w modelu 24×7.


Pozyskiwanie nowych, dedykowanych technologii


Najwięcej zaawansowanych technologii informatycznych powstaje w Stanach Zjednoczonych lub Izraelu. W ciągu kilku lat od powstania, zaawansowane rozwiązania zazwyczaj docierają do Polski i innych krajów europejskich.
Software Defined przyśpiesza ten naturalnych cykl rozwoju dając swoim klientom możliwość skorzystania z najnowszych technologii „tu i teraz”. Jeżeli są Państwo zainteresowani technologiami niedostępnymi na rynku polskim prosimy o kontakt z nami.