O Firmie

Firma Software Defined powstała w 2014 roku.

 

Od początku swojej działalności Software Defined specjalizuje się w technologiach związanych z optymalizacją dostarczania aplikacji oraz w systemach bezpieczeństwach teleinformatycznego.

Firma została stworzona przez specjalistów aktywnych w branży od dziesiątek lat, posiadających doświadczenie w pracy zarówno po stronie klientów, producentów jaki i integratorów. Nasze doświadczenia umożliwiają nam szybkie reagowanie na potrzeby klientów zarówno jeżeli chodzi o innowacyjne usługi jak i produkty. Posiadamy w swojej ofercie kilka unikalnych technologii które zostały przez nas sprowadzone na polski rynek w odpowiedzi na oczekiwania naszych partnerów biznesowych.

Firma powstała z wiary

Wierzymy w sprawne działanie w odniesieniu do wszystkich form aktywności polegające na świadomej realizacji założonych celów.

Jakkolwiek blankietowe, w praktyce trudne do osiągnięcia, wymagające dyscypliny w planowaniu oraz działaniu.

Doświadczenie

Wartość merytoryczna pochodzi z wielu lat pracy przy realizacji projektów informatycznych – po stronie dostawców czy też zamawiających, zarówno przy bezpośredniej realizacji jak i nadzorze nad przebiegiem projektów.

Procesy implementacji technologii IT poznaliśmy dogłębnie, co znakomicie ułatwi komunikację i współpracę.

Nie twierdzimy, iż nie ma rzeczy, która nas zaskoczy, sytuacji, której nie przewidzimy – w takich sytuacjach reakcja po naszej stronie jest błyskawiczna.