Software Defined

Specjalizujemy się w rozwiązaniach dotyczących optymalizacji dostarczania aplikacji oraz w systemach bezpieczeństwa teleinformatycznego.

Optymalizacja dostarczania aplikacji

W dzisiejszym świecie biznes naszych klientów zależy od aplikacji.

Nieistotne, czy są to aplikacje łączące biznes z klientami czy systemy bezpośrednio pomagające pracownikom wykonywać swoje zadania – potrafimy je zoptymalizować. Sprawiamy że aplikacje są bezpieczne oraz dostępne z dowolnej lokalizacji. Nasza wiedza ekspercka oraz rozwiązania naszych partnerów pomagają Tobie Drogi Kliencie skupić się na własnym biznesie.

Bycie złotym partnerem firmy F5 Networks oraz posiadanie tytułu Most Valuable Professional, przyznanego, jako jedynemu w Polsce, naszemu pracownikowi jest gwarancją najwyższej jakości świadczonych przez nas usług.

Systemy bezpieczeństwa teleinformatycznego

Aplikacje to drzwi do Twoich danych. Większość włamań sieciowych odbywa się na poziomie aplikacji które są coraz bardziej skomplikowane a równocześnie czas ich wypuszczenia na rynek uległ ogromnemu skróceniu.

Daje to atakującym coraz większą swobodę manewru. A pamiętajmy, żeby dostać się do Twoich danych atakującemu musi powieść się tylko raz.

W dobie coraz większych problemów z dostępem pracowników zajmujących się bezpieczeństwem konieczne staje się wspieranie działań zespołów SOC automatycznymi, działającymi w oparciu o sztuczną inteligencję systemami.

Takie właśnie oferujemy rozwiązania – inteligentne i automatyczne co pozwala na odparcie ataków niezależenie od problemów kadrowych.